Serwis Tir Jedrzejów Sudół

Włodarczyk Serwis – stacjonarny i mobilny warsztat samochodów ciężarowych

Jesteśmy rodzinną stacją obsługi pojazdów działającą mobilnie z dojazdem do klientów na terenie całej Polski oraz stacjonarnie w Jędrzejowie! Jesteśmy dostępni 24h.

opona

Profesjonalny serwis samochodowy 24h

Choć technologia poszła naprzód i auta charakteryzują się coraz większą trwałością, odpornością na uszkodzenia to nadal nie gwarantują kierowcom pełnej bezawaryjności.
Są to nadal maszyny, których części i podzespoły elektroniczne mogą się zużywać, a z drugiej strony, nie zawsze mamy wpływ na to, co dzieje się na drodze i z jakim zachowaniem innych uczestników ruchu się spotkamy.

Awaria auta może nas zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Mało kto wozi ze sobą niezbędne narzędzia potrzebne do naprawy, w dodatku, gdy jesteśmy na środku drogi.
Połowa sukcesu, gdy jesteśmy w stanie sami stwierdzić usterkę, wyzwanie pojawia się wtedy, gdy nie mamy pojęcia, co zawiodło.

Co robić w takiej sytuacji?

Zadzwoń do nas, powiedz nam, jaki masz samochód i gdzie jesteś.

WŁODARCZYK Serwis oferuje kompleksową naprawę i obsługę samochodów wszystkich marek.

Na warsztat bierzemy auta niemal każdego typu: naprawiamy auta osobowe, samochody ciężarowe i dostawcze, tiry, busy, przyczepy, naczepy, autobusy, autokary, a także koparki i maszyny rolnicze.

Rozbudowane, nowoczesne zaplecze serwisowe pozwala nam świadczyć kompleksową naprawę pojazdów – od mechaniki i elektryki samochodowej, przez wulkanizację, blacharstwo i lakiernictwo.

kobieta przy samochodzie
odkręcanie koła

WŁODARCZYK Serwis – mobilny warsztat samochodowy

Posiadamy własny autobus serwisowy, dzięki czemu oferujemy klientom całodobową mechanikę pojazdową na terenie Polski.

Niezależnie od tego, gdzie i o jakiej porze potrzebujesz pomocy, WŁODARCZYK Serwis samochodowy jest do dyspozycji całodobowo.

Dojeżdżamy do klientów również na terenie Europy!
Oferujemy naprawę samochodów ciężarowych i TIR-ów na miejscu awarii pojazdu.

 

Pamiętaj, że zależnie od rodzaju i zakresu awarii naprawa pojazdu może zostać przeprowadzona na miejscu, ale w przypadku rozległych uszkodzeń lub poważnych awarii, konieczne może być odholowanie auta do warsztatu.

WŁODARCZYK Serwis to nowoczesny i profesjonalnie wyposażony serwis, dlatego w wielu przypadkach już mobilny serwis przyjeżdżający do auta, umożliwia dokonanie wymiany wadliwej części i uruchomienie samochodu.

narzędzia