Serwis Tir Jedrzejów Sudół

Naprawa i wymiana ogumienia w TIRACH, autach ciężarowych i osobowych

W naszym warsztacie samochodowym Włodarczyk Serwis oferujemy naprawę i wymianę ogumienia dla samochodów wszelkiego typu – tirów, samochodów ciężarowych i dostawczych, autobusów i autokarów oraz samochodów osobowych wszystkich marek.

Prowadzimy sprzedaż nowych opon. W swojej ofercie posiadamy: opony letnie, opony zimowe, opony wielosezonowe i całoroczne.

 

opony

Wymiana opon jest pozornie czynnością mało skomplikowaną, jednak jej prawidłowe wykonanie wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia, ponieważ wzorcowo przeprowadzona wymiana ogumienia przekłada się na bezpieczeństwo jazdy, ale też niższe koszty eksploatacji pojazdu i niewątpliwe komfort jazdy.
Jest to szczególnie istotne w przypadku kierowców pokonujących długie dystanse oraz kierowców związanych z branżą transportową, a więc kierowców tirów i wszelkiego typu samochodów dostawczych, ciężarowych czy też autobusów i autokarów.

Awaryjna wymiana ogumienia 24 h

W trasie kierowców może spotkać wiele niespodziewanych sytuacji, wystarczy wyrwa w drodze lub niefortunny najazd na wysoki krawężnik, by uszkodzić oponę. Każda usterka czy to pęknięcie, czy rozerwanie stanowi potencjalne zagrożenie podczas jazdy. Wymiana uszkodzonej gumy jest absolutną koniecznością.

Przebicie opony to zdecydowanie najczęstsza usterka, z jaką spotykają się kierowcy. Jeśli po przebiciu nie doszło do poważnego uszkodzenia konstrukcji, oponę można naprawić.

tir na drodze
samochód na lawecie

Włodarczyk Serwis – wymiana, naprawa opon z dojazdem na miejsce awarii na terenie całej Polski!

Złapałeś gumę w trasie? Potrzebujesz naprawy lub wymiany opon?
Skontaktuj się z nami. Nasz mobilny serwis wymiany opon to ratunek dla kierowców, którzy utknęli na trasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę!

Posiadamy fachowe wyposażenie, wiedze oraz odpowiednie umiejętności, dzięki czemu z powodzeniem pomagamy kierowcom w naprawie i wymianie opon.

Wulkanizacja Włodarczyk Serwis to gwarancja odpowiednio przeprowadzanej naprawy i montażu ogumienia.

 

 W naszym warsztacie zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie dbamy o profesjonalne przeprowadzenie wymiany, łącznie z naprawą lub wymianą ogumienia i wyważeniem opon.

Odpowiednie rozłożenie mas wokół osi obrotu koła przekłada się na niższym zużyciu zawieszenia oraz kół, skróceniu drogi hamowania, odpowiedniej trakcji, poprawie kierowalności auta i ogólnemu komfortowi jazdy.

kierowca