Serwis Tir Jedrzejów Sudół

O nas

WŁODARCZYK Serwis zlokalizowany jest w Sudole koło Jędrzejowa w woj. świętokrzyskim. Naszą misją jest świadczenie kompleksowej naprawy wszelkiego typu pojazdów niemal wszystkich marek dla odbiorców flotowych, jak również dla mniejszych firm i klientów indywidualnych.
miernik elektroniczny

Doświadczenie

Posiadamy 45 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Od początku naszej działalności rozwijamy nasze zaplecze warsztatowe, a nasz serwis tworzy wykwalifikowana kadra pracowników.

Nowoczesne zaplecze techniczne

Na nasz serwis składa się rozbudowany plac warsztatowy, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę serwisową – od mechaniki i elektryki samochodowej, przez wulkanizację, blacharstwo i lakiernictwo.
Profesjonalne zaplecze umożliwia nam kompleksową naprawę pojazdów wszelkiego typu – auta osobowe, samochody ciężarowe i dostawcze, tiry, a także busy, przyczepy, naczepy, autobusy, autokary, a także koparki i maszyny rolnicze.

garage
serwis samochodu

Najwyższa jakość usług

Dążymy do tego, aby zapewniać naszym klientom jak najszybszy czas realizacji wykonywanych napraw przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów, które od początku działalności są naszym priorytetem. Swoje działania opieramy na uczciwości i robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z efektów świadczonych usług.